3D VIZUALIZACE

Vytváříme fotorealistické vizualizace rodinných a bytových domů, developerských projektů, návrhy interiérů i veřejných prostor se zákresem do fotografie.

Řešíte prodej nemovitostí a chcete vidět, jak se krásně promění stavební pozemek či původní zastavěná plocha do moderní podoby? Upravíme terén, doladíme atmosféru a dodáme Vaší představivosti konkrétní pohled.

Pro úspěšnost nejlepšího výstupu jsou důležité podklady technické dokumentace. Nahlédnout do detailů, které stavba obsahuje a následně je vymodelovat, určuje finální fotorealistický vzhled přinášející emoce.  

Pošlete fotky, plány, případně možnosti dle ÚP (územní plán) s popisem, následně si vše upřesníme po telefonu či osobně, zakázku Vám na míru naceníme.  

VIRTUÁLNÍ STAGING

Chcete svým zájemcům ukázat interiér, který naladí příjemnou atmosféru jejich budoucích domovů? Máte jen fotku prázdné místnosti? My ho pro Vás vytvoříme virtuálně za zlomek ceny a času.

Na náš e-mail zašlete fotografie s popisem (obývací pokoj, pracovna, dětský pokoj a jiné), které plánujete použít k inzerci. Následně od nás maximálně do 3 dnů získáte hotový výstup v podobě fotografie.

Dokážeme si poradit i v případě, že fotky jsou do prezentace nepoužitelné. Jakoukoli část domu nebo zahrady vymodelujeme, vybavíme nábytkem, dokončíme.


2D A 3D PŮDORYSY

Perfektní pomůcka při prezentaci daného prostoru. Pomůže každému lépe se zorientovat a získat tím jasnější představu o uspořádání jednotlivých místností.

Od Vás potřebujeme fotky s popisem (obývací pokoj, pracovna, dětský pokoj, garáž a jiné) a do 3 dnů je máte.

Výstupem bude klasický 2D půdorys s popisem místností a pro oko zajímavější renderovaný 3D půdorys vybavený nábytkem.